KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13207216

nr 1320 7216

Ã…ke Lagerborg

(1927-2020), Sverige

Blandteknik, "Idé - I still have a dream". Signerad, daterad 1969. Mixed media, 26x26 cm

Åke Lagerborg, svensk skulptör född 1927 i Stockholm, död 2020 Örnsköldsvik.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 april 2020
kl 20:42:12

18/4 10:37:41 1      100 kr
20/4 18:19:59 2      Vinnande bud

Ã…ke Lagerborg

Läs mer om Ã…ke Lagerborg